ניהול צבע

מה זה "ניהול צבע"?

באופן כללי, ניהול צבע הוא המרה מבוקרת בין ייצוגי הצבע של המכשירים שונים, כגון סורקים, מצלמות דיגיטליות, צגי מחשב, מסכי טלוויזיה, מדפסות ביתיות, מדפסות פורמט רחב, דפוס אופסט וכו'…

 

ניהול צבע הינו המפתח למקצועיות בכל הקשור להדפסה מקצועית, סריקות מקצועיות והבאה לדפוס ברמה אופטימלית. אצלנו, בסטודיו ארט סקאן, אנו מקפידים הקפדה יתרה על עבודה מול מסכים גרפיים מקצועים המכויילים למדפסות שלנו  - דבר המאפשר הוצאת הדפסות הנאמנות למקור כמעט באופן מוחלט.

 

בנוסף, כל הדפסה היוצאת מהמדפסות שלנו, עוברת המרה לפרופיל צבע הנבנה במיוחד עבור אותה מדיה עליה היא מודפסת, בין אם זה נייר פוטו של אפסון או נייר אומנות בעל מירקם ובין אם זה קנבס איכותי.

 

גם הסריקות המקצועיות המתבצעות על גבי סורק קריאו-סייטקס (CREO Scitex), הנחשב לטוב מסוגו בעולם, עוברות תהליך ניהול צבע והמרה לפרופיל הצבע הנכון בהתאם לסוג ההדפסה העתידי (הדפסת אומנות, הדפסה בבית דפוס או הדפסת ספר).

 

 

 

כיול מסך

כאמור, אנו מאמינים ברמת דיוק גבוהה ועבודה מול מסכים מכויילים.
זו הסיבה שאנו סבורים כי גם ללקוח המקצועי אשר מעבד את תמונותיו במחשב הביתי או העסקי שלו, ומדפיס אצלנו בסטודיו, מן הראוי שהמסך שלו יהיה מכוייל למדפסות שלנו.

 

לצורך כך אנו מספקים קובץ כיול מסך הנותן אינדיקציה סבירה האם המסך אכן מכוייל או לא… את הקובץ הנ"ל צריך להוריד במקביל לקבלת ההדפסה התקנית שאנו מספקים חינם עבור הלקוח אצלנו בסטודיו.

עמידה בתקנים

ארטסקאן עומדת בכל התקנים הקשורים בצבע ובכיול.

אנו עובדים עם מסכי EIZO מקצועיים ומכויילים בלבד, מבצעים בדיקות צבע על בסיס יומי ובכך מבטיחים לנו וללקחות שהרמה נשארת בעינה
בכך סטודיו ארטסקאן עומד ב-5 כוכבי איכות מטעם "התקן הישראלי לצבע".