אודות

ארטסקאן נוסדה בשנת 2005 על ידי ראובן אביב - מנהל בקדם דפוס עם מעל 35 שנות ניסיון בתחום הדפוס והקדם-דפוס. החברה החלה את דרכה כלשכת שרות בתחום הסריקות והפרדות צבע ועם השנים צברה מוניטין ומותגה כאחת החברות המובילות בתחום הסריקות המקצועיות, הבאה לדפוס והדפסות מקצועיות.

הדפסות

ארט סקאן מדפיסים (צלמים אוהבים להגיד מגדילים..) בפורמט רחב בעזרת מדפסות Epson בעלות 11 צבעים הנותנות תוצאות לא פחות ממדהימות.

ידוע ששיטת הזרקת הדיו (הפיגמנטי) הפכה זה מכבר לתחליף ראוי להדפסה פוטוכימית. צלמים וציירים וכל מי שזקוק להדפסה איכותית ללא פשרות, יודעים שעם טכנולוגיה זו, לא קיימת שום מגבלה מקצועית ! נהפוך הוא, לעתים ישנם אף יותר יתרונות.

 

היכולת להדפיס על ניירות FineArt וכמובן גם על ניירות צילום קלאסיים (ניירות פוטו), הופכים כל צילום או תמונה ליצירה מדהימה שעמידה לאורך עשרות שנים ללא בעיות צבע שמשתנה או דוהה. אנו מדפיסים על ניירות FineArt מהמותגים המובילים בשוק כדוגמת Hahnemuehle, Epson, Canson ועוד…

 

סריקות

אנו סורקים לתעשיית הדפוס ובעיקר לתחום האומנות ומבצעים מדי שנה אלפי סריקות והתאמות צבע לדפוס (המרות מקבצי מצלמה ל-CMYK) לצלמים מסחריים כמו גם למעצבים גרפיים שמפיקים ספרי אומנות עבור מוזיאונים וגלריות ברחבי הארץ ובחו"ל.

הסריקות וההדפסות המבוצעות בארטסקאן זוכות לליווי צמוד ומקצועי מאיש מקצוע מנוסה אשר בקי בכל תהליכי העבודה עד לקבלת רמת דיוק גבוהה ותוצאות ללא פשרות.

 

עבודות פוטושופ

כהמשך לסריקות, בסטודיו ארטסקאן מבצעים עיבודי תמונה על כל שיטותיה:

* שיפורי צבע בסיסיים.

* שיפורי צבע מורכבים במרחב צבע משתנה.

* חידוד מדוייק, צריבות מדוייקות וריטושים.

* המרות צבע מ RGB ל CMYK לפי סוגי הדפוס השונים (דפוס דיגיטלי / דפוס משי / offset או ליטוגרפיות)

* עיבוד קבצי RAW

* התאמות צבע לדפוס

* או כל בקשה מוזרה או חריגה אחרת שיש ללקוח…

 

אנו פריקים של פוטושופ, אך מאמינים שפוטושופ הוא כלי עזר ולא המטרה. רגישות הוא שם המשחק.

 

רפרודוקציות (שיעתוק)

נישה נוספת בו ארט סקאן מתחמה בגאווה רבה היא רפרודוקציות לתמונות אומנות וציורים מקוריים.

"רפרודוקציה - העתק מדוייק  ככל הניתן, באמצעים מכניים או דיגיטלים, לתמונת מקור על כל פרטיה."

אמנים ואומנים רבים משתמשים בשירות זה – בין אם אלו ציירים אשר מעוניינים ליצור העתקים מדוייקים של עבודותיהם למכירה ובין אם אלו ציירים או פסלים אשר חפצים להציג את עבודותיהם בקטלוג כזה או אחר.

לצורך הפקת הרפרודוקציות אנו משתמשים בסורקים מקצועיים ובמספר סוגי מצלמות דיגיטליות המפיקות דימויים ברזולוציות גבוהות במיוחד ונעזרים בציוד תאורה מתקדם.

רוב העבודות מבוצעות ומצולמות אצלנו בסטודיו, אך במקרים מסויימים בהם לא אפשרי לשנע את עבודת האומנות, ניתן להגיע גם אל בית הלקוח.

 

הבאה לדפוס

כחלק מעבודה מרובת שנים מול בתי דפוס ומפיקי דפוס ברמה בינלאומית, אנו נותנים שירותי הבאה לדפוס הכוללים המרות קבצים והדפסת 'אייריסים' המשמשים את המדפיס כבסיס איתן להתייחסות (reference) המלווה אותו עד התוצאה הסופית.

 

 

עמידה בתקנים

ארטסקאן עומדת בכל התקנים הקשורים בצבע ובכיול.

אנו עובדים מול מסכים מקצועיים ומכויילים בלבד, מבצעים בדיקות צבע על בסיס יומי ובכך מבטיחים לנו וללקחות שהרמה נשארת בעינה.