הדפסות מקצועיות

כללי

אם גם אתם נמנים על קהל הלקוחות אשר משתמש בשירותי הדפסה לתמונות, לצילומים, לציורים וכדומה, אין סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר! 

מחלקת ההדפסות שלנו מבצעת הדפסות דיגיטליות בטכנולוגיית הזרקת דיו פיגמנטי, על-גבי שתי מכונות הדפסה פורמט רחב במקביל: Epson P9000 ו-Epson 9900.

האפסון 9900 בעלת ראש הדפסה בעל 11 צבעים המבטיחים עמידות צבעונית לאורך שנים רבות. מדפסת האפסון P9000 נחשבת כיום לחדישה בתחומה ונותנת תוצאות לא פחות ממדהימות! מדפסת זו נחשבת למדפסת הפיין ארט הטובה בעולם בעלת עומק שחור ומהירות הדפסה שלא הכרתם. מכונות ההדפסה של אפסון בעלות טווח צבעים עצום ומעניקות עומק צבע רחב ביותר וזאת בזכות הצבע הכתום והצבע הירוק שנוספו לסט הצבעים שלה, גווני שחור (3 גווני שחור / אפור שונים), המיועדים לפיתוחי שחור-לבן אופטימליים, מאפשרים לנו להדפיס דימויים שחור-לבן נייטראלי וללא גוון צבע.
המכונה הפכה לסטנדרט איכות בקרב מדפיסי הג'יקלה הטובים בעולם.


אנו משתמשים אך ורק בדיו מקורי ורק בחומרי הדפסה מקוריים ואיכותיים שנבדקו ועברו איפיון (פרופיל צבע) על-ידינו בעזרת חומרה ותוכנה מתאימים, וזאת על-מנת להבטיח את דיוק הצבעוניות בין עבודת המקור להדפס הסופי.

כאמור, ארט סקאן מדפיסים (צלמים אוהבים להגיד מגדילים..) בפורמט רחב בעזרת מדפסות Epson בעלות 11 צבעים הנותנות תוצאות לא פחות ממדהימות.

ידוע ששיטת הזרקת הדיו (הפיגמנטי) הפכה זה מכבר לתחליף ראוי להדפסה פוטוכימית. צלמים וציירים וכל מי שזקוק להדפסה איכותית ללא פשרות, יודעים שעם טכנולוגיה זו, לא קיימת שום מגבלה מקצועית ! נהפוך הוא, לעתים ישנם אף יותר יתרונות. 

 

היכולת להדפיס על ניירות FineArt וכמובן גם על ניירות צילום קלאסיים (ניירות פוטו), הופכים כל צילום או תמונה ליצירה מדהימה שעמידה לאורך עשרות שנים ללא בעיות צבע שמשתנה או דוהה. 

אנו מדפיסים על ניירות FineArt מהמותגים המובילים בשוק כדוגמת Hahnemuehle, Epson, Canson ועוד...

בנוסף, ארטסקאן מדפיסים על גבי בדי קנבס איכותיים. ציירים, צלמים ואמנים מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ וזאת משום שארטסקאן ידועים בהדפסות הקנבס המקצועיות והמדוייקות להפליא. 

 

כהמשך לרפרודוקציות של יצירות אומנות וציורים מקוריים המצויירים על גבי קנבס, אנו מחוייבים למהיימנות מלאה ותיאמות צבעים ברמה הגבוהה ביותר בהדפסה על גבי קנבס. המרקם המחוספס האופייני לבד הקנבס הוא זה שמבדיל אותו מכל שאר ההדפסות על חומרים חלקים. דימויים בעלי גרעיניות או יראו טוב יותר וישתלבו באופן מופתי בבד הקנבס ויקבלו מימד נוסף. מכיוון שבד הקנבס בעל טקסטורה עדינה, הדימוי מקבל תחושה קלה של תלת מימד.

 

סוגי עיטוף:

  • עיטוף סטנדרטי – עיטוף המשאיר את פאות הקנבס לבנות. קצוות התמונה מסתיימים בדיוק מרבי על קצה המסגרת.

  • עיטוף גלריה – התמונה ממשיכה ועוטפת את מסגרת העץ, אפקט זה מעניק תחושת המשכיות ועומק.

  • עיטוף מוזיאלי - פאות בצבע. תוכל לבחור צבע דומיננטי מתוך התמונה "ולצבוע" את פאות התמונה.  אפקט זה מפתח יחסי גומלין בין התמונה לבין הקיר עליו היא תלויה. 

 

תליית הקנבס המתוח על מסגרת עץ היא עניין פשוט. אנו מציעים שתי אפשרויות תליה:

 

  • חבל ניילון עבה וחזק המחובר בגב התמונה ומיועד בעיקר לתמונות קטנות וקלות, אך לא רק... 

  • תליית התמונה ישירות על הברגים שעל הקיר. מיועד לתמונות כבדות וגדולות מיימדים.